ترک مواد مخدر و ترک اعتیاد به متادون

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12045″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12046″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12047″ img_size=”large” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

  ترک مواد مخدر

ترک مواد مخدر، همانطور که می دانید بسیاری دچار معضل و بیماری اعتیاد هستند، دکتر اعتمادیه با روش ها و تخصص خود قابلیت ترک مواد مخدر و اعتیاد آور و ترک شیره به همراه سم زدایی سریع با حداقل عوارض و به عنوان یکی از مراکز ترک مواد مخدر فوق سریع در تهران مشغول به کار هستند.

ترک مواد مخدر و ترک شیره توسط دکتر اعتمادیه

بسیاری از افراد بدون داشتن اطلاع قبلی از چگونگی انتقال متادون به صورت خود سرانه مصرف متادون را شروع کرده و تهدیدات جدی برای سلامت خویش بوجود می آورند ، که لازم است مانند ترک مواد مخدر به مراکز تخصصی مانند مرکز ترک اعتیاد سها مراجعه نموده و تحت سم زدایی سریع قرار بگیرید.

متادون یکی دیگر از فراورده هایی شیمیایی است که برای درمان اعتیاد ساخته شد اما خود اعتیادی را به وجود آورد که عملاً دانش بشری هیچ راهی برای خروج از اعتیاد به متادون پیدا نکرده است . اما با شرکت در کلاس های روان درمانی دکتر اعتمادیه به ترک آسان متادون و ترک مواد مخدر دست پیدا خواهید کرد.

همانطوری که عوامل زیادی سبب بیماری سرطان و رشد آن در بدن میشوند ، برای اعتیاد نیز عوامل مسبب وجود دارند که اگر به موقع تشخیص داده نشده ویا درمان نشوند سبب هلا کت خواهند شد، لذا با ترک سریع اعتیاد و سم زدایی بدن می توان از این اتفاق جبران ناپذیر اجتناب کرد.

بسیاری از افراد معتاد بارها و بارها تصمیم می‌گیرند اعتیاد خود را کنار بگذارند اما در این راه شکست می‌خورند. بنابراین به‌نظر می‌رسد خیلی از معتادان درباره دلایل اعتیاد خودنیازمند اطلاعات بیشتری باشند که در کلینیک ترک اعتیاد سها با روش‌های علمی و اصولی ترک مواد مخدر دکتر اعتمادیه آشنا شوند.

 

کلینیک سها به عنوان یکی از مراکز سم زدایی فوق سریع با حداقل عوارض در تهران

در گذشته ی نه چندان دور ، داروی ترک اعتیاد در مراکز مخصوص و با یک برنامه منظم روزانه به معتادان داده می شد و روش های درمانی گوناگون غیر دارویی نیز به کار گرفته می شد.  در حال حاضر نیز در کلینیک سها همان روش های گذشته زیر نظر دکتر اعتمادیه به همراه داروهای خاص استفاده می شود وتا به درمان راحت تر و سریعتر  بیماران کمک نماید.

تریاک ماده ای بسیار اعتیادآور است. در اثر استفاده از این ماده اشتیاق به مصرف چه جسمانی و چه روانی بسیار سریع پیشرفت می کند. خماری ناشی از تریاک باعث تهوع، آبریزش چشم، خمیازه، سرمازدگی و یا عرق میگردد لذا می توان با روش سم زدایی شیره و تریاک در کیلینیک سها و با کلاس های روان درمانی دکتر اعتمادیه از پیشرفت اعتیاد جلوگیری کرد و به ترک مواد مخدر دست پیدا کرد.

اعتیاد به مواد مخدر از چنان ابعاد وسیع آسیبی برخوردار است که بی اغراق می‌توان از آن به عنوان هیولای بزرگ زندگی بشری نام برد لذا برای جلوگیری از عواقب آن مانند متلاشی شدن شخصیت فردی، نابودی نهاد خانواده، افزایش انواع دیگر آسیب‌ها و جرایم اجتماعی و …. نیاز به ترک سریع اعتیاد و سم زدایی بدن می باشد تا از هرگونه تهدیدات بیشتر جلوگیری شود.

طبق آخرین آمارها در کشور ۵۰۰۰۰۰۰ نفر از افراد حداقل یک بار مصرف مواد مخدر را تجربه کرده اند و ۲۰۰۰۰۰۰ نفر معتاد به آن هستند . ما نیز به نوبه خود  در کلینیک سها و تحت نظر دکتر اعتمادیه کوشیده ایم سهمی کوچک در آگاهی رسانی به جوانان و هم وطنان داشته باشیم و با ترسیم روشهای پیشگیری و درمان معضل اعتیاد ، قدمی هر چند کوچک برای کمک به هم وطنان خود برداریم .

 

ترک اعتیاد به متادون ، ترک شیره و ترک مواد مخدر

اعتیاد پاسخ فیزیولوژیک بدن است به مصرف مکرر مواد اعتیادآور مانند شیره و تریاک. این وابستگی از طرفی باعث تسکین و آرامش  موقت و گاهی تحریک و نشاط گذرا برای فرد می‌گردد و از طرف دیگر بعد از اتمام این اثرات سبب جستجوی فرد برای یافتن مجدد ماده و وابستگی مداوم به آن می‌شود. سم زدایی شیره و تریاک در مرحله اول برای از بین بردن وابستگی های ناشی از مصرف این مواد استفاده می شود. و در مراحل بعد کلاس های روان درمانی جهت جلوگیری از برگشت اعتیاد توصیه می گردد.

 امیدواری همراه همیشگی  انسان است که حتی در سخت ترین مشکلات هم به وی کمک میکند! وبه نجات خود یا عزیز خود  امید وایمان دارد. واینجاست که باید برای ترک سریع اعتیاد به کلینک سها مراجعه کرد و با دکتر اعتمادیه مشاوره و روان درمانی را گذراند.

درمان طولانی مدت با متادون همانند داروهایی همچون قرص‌های ضد قند و انسولین، داروهای ضد فشارخون و …  می باشد. متادون نیز دارویی موثر برای کنترل اختلالات مربوط به تولید و ترشح مواد شیمیایی ضد درد، و ضد افسردگی و… در بدن فرد معتاد به شمار می‌آید. اما این دارو نیز به نوعی اعتیادی اور و با عوارض جانبی محسوب می‌شود . در کلینیک سها ، و زیر نظر دکتر اعتمادیه می توان به ترک آسان متادون دست پیدا کرد.

متادون متعلق به گروهی از مواد به نام شبه افیون‌هاست. شبه افیون‌ها موادی با ساختار شیمیائی و عملکردی شبیه به مورفین هستند ( طبیعی و صناعی). متادون نیز مانند دیگر مواد مخدر اعتیاد آور است . گرچه برای درمان اعتیاد استفاده میشود ولی اگر بیش از اندازه و یا خودسرانه استفاده شود بدن نیاز به سم زادیی متادون نیز پیدا می کند.

 

یادگیری روش های ترک مواد مخدر در کلینیک ترک اعتیاد سها

 

[call_two href=”#” background_color=”#ffffff” title_text=”اعتمادیه” title_font_size=”18″ title_color=”#dd3333″ subtitle_text=”کلینیک ترک اعتیاد سها دکتر اعتمادیه” subtitle_font_size=”14″ subtitle_color=”#1e73be” label_button=”مراکز سم زدایی فوق سریع در تهران” label_size=”14″ class=”call-to-action-two” animation_delay=”0″ animate=”” ]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]آدرس پستی : تهران-خیابان شریعتی-دوراهی قلهک بین خ ظفر ویخچال –ساختمان سپهر پلاک ۱۴۲۵ طبقه اول واحد یک کلینیک سها

شماره تماس : ۲۶۶۰۲۶۶۱-۲۲۶۳۶۵۷۷

موبایل : ۰۹۱۲۱۲۲۴۳۸۵[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gmaps link=”#E-8_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”][/vc_column][/vc_row]