بابری جنوب تهران – خودروبر – حمل بار شهرستان دیدگاهتان را بنویسید

بابری جنوب تهران – خودروبر – حمل بار شهرستان

باربری جنوب تهران

اتوبار و باربری مهتاب بار با ?? سال سابقه درخشان و پربار مفتخر است امروز با کادری متعهد و مجرب که در رزومه کاری خود موفق به انجام بیش از ????? سرویس اسباب کشی منزل ، مبلمان و لوازم اداری ، تجهیزات شرکت ها و … شده اند، آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی و هم میهنان ارجمند ایران بزرگ می باشد. باربری مهتاب بار با کادری مجرب و هزینه های مناسب نسبت به اتوبار های همکار خدمات زیر را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. باربری جنوب تهران

حمل بار شهرستان
حمل بار شهرستان

حمل بار شهرستان

– سرویس اسباب کشی منزل ارزان (اقتصادی) : انجام کار با حداقل هزینه با توجه به بار شما ?- سرویس اسباب کشی منزل سریع و راحت (ویژه ) : اسباب کشی منزل در کمترین زمان بدون به زحمت افتادن شما به اینصورت که کارگران حرفه ای اتوبار مهتاب از استکان آشپزخانه و لباس ، تا مبلمان و یخچال منزل جنابعالی را بسته بندی و به منزل جدید منتقل می کنند . ?- جا به جایی ادارات و شرکت ها : برای جا به جایی های بزرگ که نیاز به بیش از ?دستگاه خاور مسقف می باشد باربری مهتاب کارشناس خود را به صورت رایگان محل اعزام می کند تا برآورد هزینه و مشاوره جهت چگونگی حمل بار را به مسئول مربوطه ارائه دهد.

ناوگان حمل بار شهرستان شامل چیست؟

ناوگان اتوبار شهرستان مهتاب بار شامل نیسان – خاور روباز – خاور مسقف – کامیون تک – کامیون جفت – تریلی کفی – تریلی بغلدار – ترانزیت – تریلی خودروبر – بوژی – کمرشکن می باشد.
حمل بار نیز از یک کارتن تا یک تریلی پذیرفته می شود .
اثاثیه منزل – حمل تخصصی بار – مبلمان – لوازم اداری – لوازم شرکتی – بار های تجاری – بار های ترافیکی و … توسط اتوبار مهتاب بار انجام می گیرد .

باربری جنوب تهران
باربری جنوب تهران

 حمل بار شهرستان : اتوبار شهرستان یکی از بخش های بزرگ و تخصصی باربری مهتاب می باشد که این مجموعه با دارا بودن ناوگان ???? تایی از انواع کامیون به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان عزیز می باشد. برای قدر دانی از مشتریان عزیز برای بار های شهرستان ??میلیون رایگان توسط باربری به مشتری اهدا می شود. ?- بسته بندی : بسته بندی به روش جدید باری اولین بار در اتوبار مهتاب بار با کارتن های ?لایه و ?لایه محکم بسته بندی لباس با کارتن های رگال دار بدون حتی چروک شدن بسته بندی مبلمان و لوازم بزرگ و حساس با مشمبا حباب دار و سلفون کارتن مخصوص بسته بندی لوازم یخچال به صورت ایزوله

خودروبر
خودروبر

 خودروبر : خودرو بر از خدمات جدید باربری مهتاب به حساب می آید . که توسط ماشین های مجهز به وینچ بدون هیچگونه آسیبی خودروی شما را در شهر تهران جا به جا می کند حمل خودرو به شهرستان نیز توسط تریلی خودروبر و خودرو بر تکی با قیمت مناسب پذیرفته می شود.

خودروبر چیست؟

خودروبر از جمله خدمات جدید اتوبار و باربری مهتاب می باشد که از سال ۹۵ با تعدادی کامیونت مجهز به کفی صاف خودروبر و وینچ آغاز به کار کرده است.

انواع خودروبر کدامند؟

۱-خودروبر تکی : کامیونت هایی هستند که توانایی حمل ۱خودرو را دارند و بیشتر مورد استفاده جا به جایی های شهری می باشد.
تمامی خودروبر های تکی درای وینچ می باشند که در صورت نیاز بدون روشن کردن ماشین بارگیری را انجام دهند .
۲-تریلی خودروبر : کامیون هایی هستند با تریلی کشنده در ۲مدل ۶تایی و ۸تایی که برای جا به جایی های بین شهری مورد استفاده قرار میگیرند .
انواع اتومبیل هایی که توسط خودروبر جا به جا مشوند ؟
تقریبا تمام خودرو ها توسط خودرو بر جا به جا میشوند از جمله : اتومبیل های صفر بدون پلاک ، اتومبیل های کلاسیک ، اتومبیل های فرسوده خراب یا خاموش ، اتومبیل های سالم که می خواهند درب منزل تحویل گردد .

پاسخ دهید