فقط در دیجی ای وی ال دیدگاهتان را بنویسید

یکی از دغدغه های کاربران عزیز هنگام خرید محصولات صوتی، سالم بودن، اصل و نو بودن دستگاه است. و از آنجا متاسفانه وقتی محصولی بسیار نزذ کاربران محبوب می شود. کسانی در این بین به ساخت محصولات تقلبی می افتند و با ارسال آن به اقسا نقاط ایران می کنند. سایت دیجی ای وی ال تلاش کرده است تا با رایزنی های که با شرکت های وارد کننده برندهای مختلف داشته است، بتواند محصولات سالم، نو و اصل را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. یکی از این برندها برند مونتاربو است که متاستافنه به دلیل کیفیت بالای آن و درخواست زیاد محصولات مونتاربو کالای تقلبی آن بسیار در بازار دیده می شود.

دیجی ای وی ال با صحبت هایی که با شرکت وارد کننده محصولات مونتاربو داشته، توانسته است محصولات مونتاربو را با ۱۸ ماه گارانتی و ۷ روز مهلت تست به همراه قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد و چنانچه در طول این مدت خساراتی بر محصولات وارد شد و شامل گارانتی باشد؛ شرکت متعهد و موظف است بنا به برگه گارانتی که هنگام خرید کالا در اختیار شما قرار داده می شود، مشکل دستگاه را بررسی و در صورت لزوم آن را تویض نماید.

دیجی ای وی ال

شرکت مونتاربو توانسته با ارائه محصولات با کیفیت نیاز بسیاری از کاربران خود را در سراسر دنیا بر طرف نماید. دیجی ای وی ال تمام تلاش خود را به کار گرفته است با ارائه محصولات با کیفیت نظر شما کاربران گرامی را جلب نماید. جهت بر خورداری از آن آخرین تغییرات قیمتی و مطالب جدید به کانال تلگرام دیجی ای وی ال بپیوندید.

دیجی ای وی ال

پاسخ دهید