درباره ما

این شرکت از اواخر سال ۱۳۹۴ با شرکت در پروژه های بزرگ در نقاط مختلف ایران کار خود را شروع کرد. یکی از مشکلاتی که تمامی کاربران هنگام خرید کالا برقی از جمله باند، میسکر و دیگر ادوات صوتی با آن مواجه هستند، کیفیت، اصل و بعضا قدرت کالا هاست. متاسفانه از آنجا که داخل این نوع کالا هنگام خرید مشخص نیست و از طرف دیگر با توجه به اینکه اصل و تقلبی بودن این نوع محصولات بسیار مهم است و همچنین از طرف دیگر نو و دست دوم بودن این نوع کالا هم نیز بسیار حائذ اهمیت است. و با توجه به اینکه در این حین شاهد بودیم بعضی از افراد کالاهای تقلبی و دست دوم را به عنوان نو و اصل به مشتریان می دهند و کمتر از چند روز محصول خریداری شده دچار مشکل می شوند برآن شدیم تا با رایزنی ها و تلاش های مکرر نمایندگی محصولات بسیار مهم و باکیفیت را دریافت نماییم و با فراهم کردن بستر مناسب امکان رخداد این نوع از مسائل را تا حد قابل توجهی کاهش دهیم.
خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته توانستیم نمایندگی ها محصولات مونتاربو، الکتروویس ، دایناکورد، زوم، سنهایزر را بدست آوریم. با توجه به اینکه در بازار افراد زیادی مدعی نمایندگی انحصاری هستند!!  قصد داریم این مدارک و مستندات رسمی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
نحوه سرویس دهی این سایت بدین صورت است که پس از انتخاب و پرداخت قیمت محصول مورد نظر، کالای مورد چنانچه در روزهای تعطیل قرار نگیرد، کمتر از ۴۸ ساعت به سراسر کشور ارسال می گردد.